email: biuro@fzz.org.pl
tel: (+48) (22) 628 73 75
Logo Forum Zwiazkow Zawodowych

Forum Związków Zawodowych

Szanowni Państwo,

Zapraszam do udziału w Konferencji Wysokiego Szczebla pt. „ Nowy Początek dla Układów Zbiorowych w Europie” w Bukareszcie 25 czerwca 2019 roku.

Zachęcam do zapoznania się z listem rumuńskiego ministra pracy i sprawiedliwości społecznej , a także z praktycznymi informacjami i programem konferencji.

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o dokonanie rejestracji w dwóch krokach:

KROK 1: jeśli jeszcze się nie rejstrowałeś, zrób to korzystając ze strony EKZZ do soboty 15 czerwca tu, zarejestruj się;

KROK 2: zarejestruj się on-line przez system akredytacji do 15 czerwca przez link dostarczony przez rząd Rumunii, który znajdziesz w dołączonych dokumentach.
W przypadku kłopotów z rejestracją kontaktuj się z: Bezaye Girma (bgirma@etuc.org).

W przypadku kłopotów z akredytacją kontaktuj się z: support@romania2019.eu or dae@mmuncii.gov.ro

Możliwe jest skorzystanie z hotelu, w którym ceny są specjalne dla uczestników: Phoenicia Grand Hotel , ale do 10 czerwca trzeba się tam zgłosić. Po tej dacie trzeba już radzić sobie samemu. Dodatkowe informacje o noclegu są także w załącznikach do maila. Podkreślam, że udział w konferencji jest na koszt uczestnika. Jednocześnie zachęcam jednak do udziału i przesłanie informacji przewodniczącym i sekretarzom generalnych organizacji zrzeszonych w waszej centrali.

W razie innych pytań prosimy o kontakt z Kristian Bongelli (KBongelli@etuc.org).
Dziękuje z góry za zainteresowanie i do zobaczenia!

Luca Visentini
sekretarz generalny EKZZ