email: biuro@fzz.org.pl
tel: (+48) (22) 628 73 75
Logo Forum Zwiazkow Zawodowych

Forum Związków Zawodowych

Sekretarz Generalny EKZZ

Drodzy koledzy,

podczas spotkania Komitetu Wykonawczego EKZZ zdecydował o organizacji wielkiej demonstracji w piątek 26 kwietnia w Brukseli w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Ta demonstracja jest organizowana w ścisłej współpracy EKZZ z trzeba organizacjami związkowymi zrzeszonymi w naszej organizacji (FGTB, CSC i CGSLB).

Chcąc zapewnić dużą mobilizację i osiągnąć sukces, zachęcamy organizacje, szczególnie z sąsiednich państw, by jak najliczniej wzięły udział w tej demonstracji w Brukseli. To specjalnie dotyczy kolegów z Francji, Niemiec, Luksemburga i Holandii. Oczywiście wszystkich członków EKZZ zachęcamy do przybycia i udziału! Komitet Wykonawczy przyjął, że demonstrować będzie 10 000 osób, z czego połowę będą stanowić związkowcy z Belgii.

Plan dnia:

10:30 – 11:00

Demonstracja i utworzenie kolumny. Kształt i okład delegacji w kolumnie z podziałem na kraje będzie rozesłany wkrótce.

11:00 – początek demonstracji.

Będzie stworzone podium z dobrym i głośnym systemem nagłośnieniowym umożliwiającym uczestnikom przemawianie, ale i słuchanie muzyki.

Dalsze informacje, które wkrótce roześlemy będą dotyczyły:

Liczę, że organizacje zrzeszone w EKZZ zrobią wszystko, by pomóc w osiągnięciu sukcesu tej demonstracji. Dziękuję za wsparcie i przypominam, że osoba kontaktową w tej sprawie jest

Antonio Moreira email: amoreira@etuc.org  telefon komórkowy +32 (0) 475 67 40 67)

Pozdrawiam
Luca Visentini