email: biuro@fzz.org.pl
tel: (+48) (22) 628 73 75
Logo Forum Zwiazkow Zawodowych

Forum Związków Zawodowych

Zaproszenie na seminarium organizowane przez partnerów społecznych EKZZ, BusinessEurope, CEEP, UEAPME pt: „Wzmocnienie europejskiego dialogu społecznego i relacji przemysłowych”

Termin: 30.01 – 31.01 2018 r.

Miejsce:  Dublin, Irlandia 

Ostateczny termin zgłoszenia kandydatów:  23 stycznia 2018r.

Cele seminarium:

Języki robocze: angielski, chorwacki, niemiecki i polski.

Program: W załączniku.

Miejsce spotkania:

Haddington House, Dublin

Uczestnicy:

Seminarium jest dedykowane partnerom społecznym z Austrii, Chorwacji, Polski i Irlandii. Przewiduje się łącznie 40 uczestników: po 20 z organizacji pracodawców i związków zawodowych (po 5 na jedno państwo). Poza tym organizatorzy będą brali pod uwagę równowagę jeśli chodzi o płeć uczestników.   

Procedura rejestracji

Krok 1: wypełnij on-line formularz rejestracyjny przed 23 stycznia 2018

Jeśli masz z tym związane jakieś pytania to kontaktuj się z: Ms Inès Derousselle (iderousselle@etuc.org or +32 2 22 40 531)

Krok 2: jeśli jesteś zarejestrowany, a Twój udział jest potwierdzony przez organizatorów sam sobie rezerwuj swoją podróż i nocleg.

Jeśli chcesz nocować w miejscu seminarium, czyli Haddington House wyślij do Sinead@haddingtonhouse.ie   mail i zarezerwuj sobie pokój. Organizatorzy zajęli trochę pokoi po 95 euro za dobę, co jest bardzo dobrą ceną. Po 15 stycznia ta oferta przepadnie. Koszt noclegu będzie zwrócony  po seminarium na podstawie rachunku (zobacz formularz zwrotu kosztów).

Zwracamy uwagę, że rezerwację jak i rezygnację uczestnik robi sam!!!

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji to kontaktuj się z:

Mr. Ruairi Fitzgerald Email: rfitzgerald@etuc.org Tel: +32 2 224 04 04

Jeśli koszt Twojej podróży (też jest zwracany) przekracza kwotę 450 euro skontaktuj się z Ines Derousselle. (iderousselle@etuc.org)

Do zobaczenia!

W imieniu EKZZ

Peter SCHERRER