email: biuro@fzz.org.pl
tel: (+48) (22) 628 73 75
Logo Forum Zwiazkow Zawodowych

Forum Związków Zawodowych

Termin: 5.11 – 7.11.2019 r. (przyjazd 4.11. po południu, wyjazd 7.11. – powroty najwcześniej po 15.00)

Miejsce: Bruksela, Belgia

Ostateczny termin zgłoszenia kandydatów do ETUI: 7.10.2019r.

Cele szkolenia:

Języki robocze: angielski, fiński i łotewski.

Program:

W załączniku.

Miejsce noclegu i szkolenia:

Hotel Marivaux

Boulevard Adolphe Max 98, 1000 Brussels

http://www.hotelmarivaux.be/

Uczestnicy:

– związkowcy i związkowi eksperci zajmujący się sprawami organizacji związków zawodowych i rekrutacji członków.

Przyjazd przewidziany jest przyjazd 4.11. po południu, wyjazd 7.11. – powroty najwcześniej po 15.00. Wcześniejsze nie są mile widziane.

Mamy maksymalnie 18 miejsc . Ostateczne potwierdzenie będzie dokonane przez zespół ekspertów (trenerów), którzy będą się kierowali czy zgłoszone osoby są właściwą grupą docelową szkolenia. Prosimy nie robić żadnych rezerwacji do czasu potwierdzenie uczestnictwa przez organizatorów. Zachęcamy do udziału w szkoleniu kobiet.

Rejestracja i opłaty: dołączony druk zgłoszeniowy należy przesłać do 14 lutego 2019 roku do sekretariatu ETUI Education do Tsela Ceulemans, tceulemans@etui.org

Koszty: organizacje członkowskie EKZZ z Europy Środkowo-Wschodniej dokonują wpłaty w wysokości 72 Euro (3 dni po 24 euro). Rezygnacja bez straty może być dokonana na 5 dni roboczych przed wydarzeniem. Jest ważne, by zgłaszający określił ile potrzebuje faktur i by podał customer reference number czyli numer referencyjny klienta.

Koszty podróży i noclegu (tylko 3 noce) oraz posiłki będą pokrywane przez ETUI Education dla członków z Unii Europejskiej. Prosimy organizować sobie podróż dopiero po otrzymaniu potwierdzenia udziału w szkoleniu.

Wydatki muszą być ponoszone zgodnie z zasadami Komisji Europejskiej, czyli samoloty tylko w najtańszej klasie ekonomicznej, zwrot za samochód w wysokości 0,25 euro/km

Za taksówki nie zwracamy.